רגש, תשוקה, מסר, חוויה

חווית בת המצווה

צילומים בתקופת בת מצווה, דרך לתיעוד שלב ההתבגרות ומעבר ממעגל הילדות למעגל הנעורים.

צילומים זו חוויה. בפרט כשהם נעשים בזמנים משמעותיים כמו למשל גיל 12, בת מצווה. כשאני מצלמת את בת המצווה אני מאפשרת את המקום לביטוי הילדה והנערה שמתהווה. אופי הצילומים, המיקום וכל הקשור בסשן הצילום נעשה בהתאמה לרצונות בת המצווה יחד עם שמירה על צילום אותנטי ומותאם לגיל 12.

במפגש צילום חוויתי, נעבור יחד תהליך. המבוכה הראשונית מתחלפת מהר בצחוקים והחלפת חוויות. אט אט נרקמת לה אינטימיות שהופכת את התמונות לעמוקות ומרגשות.

הצילומים לאלבום בת המצווה, נערכים בסטודיו כפרי, המאפשר צילום איכותי לצד צילומי טבע מגוונים. הצילום בסטודיו מאפשר ליצור צילומים ייחודיים בשילוב תאורה מקצועית ויצירתיות. צילום בוק בת מצווה בטבע מגוון ברקעים וצבעוניות משתנה ויחד ניצור צילומים מפתיעים, ייחודיים וחד פעמיים.

בשל הייחוד של הסטודיו שלי והקרבה שלו למקומות טבע נפלאים ומגוונים, מובטח לנערה ולמי שאיתה חוויה נפלאה וצילומים ייחודיים רק לה. ניתן לשלב צילומים בנוף אורבני, גרפיטי,כפר דייגים, חוף ים, סוסים, סמטאות, שווקים, נוף ילדות וכל מקום בו תרצו. 

בנוסף לצילומי בת המצווה, אני מציעה:

  •  אלבום בת מצווה ערוך בהקפדה ומודפס בבית דפוס, ספר למזכרת מיום הצילומים ומהתקופה.
  • עריכת קליפ מתמונות וסרטונים משפחתיים – מותאם רעיונית וויזואלית לרצונות שלכם. בנוסף לכך ניתן לשלב ימי צילום וידאו לטובת הקליפ וכן לעבור תהליך אישי של כתיבה ווידאותרפיה בשיתוף תסריטאית ובמאית שאני עובדת איתה יחד זמן רב. הקליפים הינם אישיים על כן במידה ומעוניינים בדוגמאות נא צרו איתי קשר. 
  • תיעוד האירוע שמתוכנן לחגיגת בת המצווה. אני מצלמת מגוון רחב של אירועים והכי מרגש אותי לצלם באירוע שבו אני מכירה את החוגגות והחוגגים הראשיים ועוד יותר מכך כשיוצא לי לצלם באירוע בו מוקרן הסרט שערכתי!

אשמח לשמוע על האירוע הקרוב שלכם ולקחת בו חלק.